Krajská soutěž mužů - sezóna 2016/2017 - 16. kolo, utkání číslo: S2093

Hokejový klub Čáslav, z.s. - HC Poděbrady
4 : 2

KONEC

18. PROSINCE 2016   17:00    ZS Čáslav POČET DIVÁKŮ: -

Domácí nezačali dobře, už ve 2. min. se hostům povedla kombinace při své přesilovce a Malina dostal Poděbrady do vedení 1:0. Jenže Čáslavští si potom připravili některé šance, ovšem Němec pálil nad odkrytou bránu a tečovaná střela od modré skončila na břevně poděbradské brány. V 8. minutě ve své třetině našlápl Němec, projel kluziště, srovnal ranou do horního růžku.

Také druhou třetinu začali lépe hosté: Obraně Čáslavi ujel Dvořák a puk poskakující v brankovišti dorazil do sítě Šafra - 1:2. Jenže domácí přidali na tempu a výsledkem bylo vyrovnání po další parádní akci Němce - 2:2.

V 50. min. se Poděbrady dostaly do přečíslení tři na dva, jenže z protiútoky šla Čáslav poprvé do vedení. O chvíli později domácí zužitkovali i přesilovku čtyři na tři a vedli o 2 branky V 57. min. mohli hosté ještě zápas zdramatizovat, jenže zákrok na Šafru, který jel sám na branku nebyl potrestán trestným střílením.

Hokejový klub Čáslav, z.s. HC Poděbrady
Vývoj skóre
Branky 2. Malina (Malínský), 27. Šafra (Dvořák)
Vyloučení: 0 0
Sestava Král(Miler) - Malínský, Malina, Pozník, Pánek, Hněvsa - Buldra, Pácal, Velechovský - Šafra, Dvořák, Procházka - Ross, Kosinka, Chvalovský

Krajská soutěž mužů - 16. kolo(zobrazit/schovat)

17.12.2016HC Cvočkaři HořoviceHC Cvočkaři HořoviceSK Sršni Kutná HoraSK Sršni Kutná Hora2:6(2:6 0:0 0:0)
KONEC
17.12.2016HC Buldoci NeratoviceHC Buldoci NeratoviceHC ZloniceHC Zlonice18:0(18:0 0:0 0:0)
KONEC
18.12.2016Hokejový klub Čáslav, z.s.Hokejový klub Čáslav, z.s.HC PoděbradyHC Poděbrady4:2(1:1 1:1 2:0)
KONEC
 TJ Spartak PříbramTJ Spartak PříbramTJ Tatran SedlčanyTJ Tatran Sedlčany8:4(8:4 0:0 0:0)
KONEC
 HK Kralupy nad VltavouHK Kralupy nad VltavouBožeticeBožetice4:3(4:3 0:0 0:0)
KONEC
 Hvězda KladnoHvězda KladnoHC Spartak ŽebrákHC Spartak Žebrák6:5(5:5 0:0 0:0 - 1:0)
Po nájezdech

Statistika vzájemních utkání

Statistika je evidována od sezony 2013/2014. Započítána jsou všechna odehraná mistrovská utkání.