Krajská soutěž mužů - sezóna 2016/2017 - 7. kolo, utkání číslo: S2037

HC Poděbrady - SK Sršni Kutná Hora
2 : 5

KONEC

22. ŘÍJNA 2016   17:00    ZS Poděbrady POČET DIVÁKŮ: -

Úvod zápasu byl bez oťukávání a domácí Poděbrady zaměstnávaly Davida Jelínka v kutnohorské bráně. Počáteční tlak Sršni ustáli a v osmé minutě se po chybné rozehrávce domácích prosadili hosté zásluhou Tvrdíka. Dále se opět hrál vyrovnaný hokej, kde domácí ohrožovali kutnohorského brankáře pouze z dálky. ten s jejich pokusy neměl žádný problém.

Ve druhé části se hrál vyrovnaný hokej, Poděbrady měly výhodu několika přesilových her, ale naložily s nimi špatně. V polovině utkání to přišel druhý trest z holí hostů. I druhou třetinu vyhráli hosté a do kabin se odcházelo za stavu 0:2.

Vstup do 3 části vyšel opět lépe hostům. Po tlaku před domácí bránou se prosadil dorážkou obránce Chmelař a zvýšil na 0:3. Když v 50 minutě Kutná Hora zvýšila na 4:0 bylo rozhodnuto. Poděbrady sice dokázaly v rozmezí 1 minuty vstřelit 2 branky zásluhou Pácala a Buldry ale hosté vzápětí jistili výsledek pátou brankou. Závěr utkání si již hosté pohlídali a odvážejí si od nás všechny 3 body.