Krajská soutěž mužů - sezóna 2016/2017 - 1. kolo, utkání číslo: S2004

HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou
4 : 2

KONEC

10. ZÁŘÍ 2016   17:00    ZS Poděbrady POČET DIVÁKŮ: -

První utkání v Krajské soutěži mužů se herně i výsledkově vydařilo. Pouze10 hráčů včetně jednoho dorostence, který měl premiéru mezi dospělými na naší straně proti 17 hráčům na druhé straně budil trochu respekt, ale zvládli jsme to dobře. Po úvodním oťukávání jsme začali být přece jenom nebezpečnějším mužstvem a začala se projevovat hráčská kvalita na naší straně. V 9. minutě otevřel skóre utkání Charvát a o 2 minuty později zvýšil Šafra na 2:0. O chvíli později Velechovský mohl zvýšit na 3:0, ale jeho blafák zůstal na brankové čáře. V 15 minutě se po zmatku před naší brankou trefili i hosté a zásluhou Šaršeho snížili na rozdíl jedno gólu.

Ve druhé třetině jsme mohli rozhodnout zápas díky nabídnutým přesilovým hrám, ale hráli jsme je příliš staticky. Utkání jsme rozhodli ve 36 minutě. Nejprve Pácal pěknou přihrávkou vybídnul ke skórování Buldru, který se trefil přesně a o 13 vteřin později Kosinka v přečíslení 2-1 přihrál přesně Charvátovi, kterému stačilo pouze správně nastavit hůl a bylo to 4:1

V poslední části hry Kralupy občas ohrozily našeho brankáře, ale ten si s jejich šancemi poradil. Stejně tak hostující gólman který musel čelit několika přečíslením našich hráčů. V 51. minutě sice hosté zásluhou Červeného vstřelili druhou branku, ale to bylo vše. Poděbrady žádné komplikace nepřipustily a s přehledem vyřešily i závěrečnou power-play Kralup. Tři body tak po zásluze zůstaly doma.

HC Poděbrady HK Kralupy nad Vltavou
Vývoj skóre
Branky 9. Charvát (Šafra, Kosinka),11. Šafra (Pácal), 36. Buldra (Pácal), 36. Charvát (Kosinka) 15. Šarše (Chvojka), 51. Červený (Kučera)
Vyloučení: 3 6
Sestava Král - Malínský, Cicvárek, Malina, Žalud - Buldra, Pácal, Velechovský - Šafra, Kosinka, Charvát

Fotogalerie z utkání(počet fotografií: 37)

HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou 4:2

Krajská soutěž mužů - 1. kolo(zobrazit/schovat)

10.9.2016SK VELC ŽilinaSK VELC ŽilinaHC Buldoci NeratoviceHC Buldoci Neratovice1:6(1:6 0:0 0:0)
KONEC
10.9.2016SK Sršni Kutná HoraSK Sršni Kutná HoraHokejový klub Čáslav, z.s.Hokejový klub Čáslav, z.s.3:2(2:2 0:0 0:0 - 1:0)
Po nájezdech
11.9.2016HC ZloniceHC ZloniceTJ Spartak PříbramTJ Spartak Příbram3:4(3:3 0:0 0:0 - 0:1)
10.9.2016HC PoděbradyHC PoděbradyHK Kralupy nad VltavouHK Kralupy nad Vltavou4:2(2:1 2:0 0:1)
KONEC
28.9.2016TJ Tatran SedlčanyTJ Tatran SedlčanyHvězda KladnoHvězda Kladno4:3(3:3 0:0 0:0 - 1:0)
10.9.2016BožeticeBožeticeHC Spartak ŽebrákHC Spartak Žebrák7:4(7:4 0:0 0:0)
KONEC

Statistika vzájemních utkání

Statistika je evidována od sezony 2013/2014. Započítána jsou všechna odehraná mistrovská utkání.