Liga staršího dorostu - sezóna 2015/2016 - 9. kolo, utkání číslo: 6144

HC Poděbrady - HC Chrudim
2 : 4

KONEC

18. ŘÍJNA 2015   11:00    ZS Poděbrady POČET DIVÁKŮ: -

Důležitý zápas jsme začali úspěšně. Hned v první minutě se prosadil Litera a vedli jsme 1:0. V dalším průběhu byla hra vyrovnaná s několika šancemi na obou stranách.

Po minulých zápasech jsem se druhé třetiny trochu obával a jak se v jejím závěru ukázalo, tak bohužel oprávněně. Šance byly opět na obou stranách, úspěšní jsme byli pouze my zásluhou opět Litery. Když jsme v závěru dostali výhodu přesilové hry, zdálo se, že to tentokrát dopadne dobře. Bohužel jsme se zbytečným faulem o možnost hrát přesilovku sami připravili a ve hře 4 na 4 lacinou ztrátou kotouče v útočném pásmu umožnili soupeři snížit. A bylo ještě hůř, v následné přesilovce Chrudim stihla ještě 8 vteřin před koncem vyrovnat.

Ztráta vedení se promítla i na úvod poslední části hry. špatně jsme bránili přečíslení 3 na 2 a Chrudim šla ve 43 minutě poprvé do vedení. Opět jsme měli šance, zvonily břevna, ale nic z toho. Naopak hosté čtvrtou brankou v 51 minutě rozhodli zápas.

Je to obrovská škoda. Ztratili jsme druhý zápas po sobě, který jsme měli vyhrát. Máme za sebou první kolo, snad jsme se už rozkoukali.....

HC Poděbrady HC Chrudim
Vývoj skóre 2:0,2:4
Branky 1.Litera (Kubát A.), 30. Litera
Vyloučení: 2 2, navíc 1x 10 min.
Sestava Müller - Baumgartner, Žalud, Kubát A., Milaniak, Vaněček J., Antoni - Kubát M., Bouřil, Litera - Nedbalý, Zámečník, Vrbenský - Toupal D., Formanm Mačkal

Liga staršího dorostu - 9. kolo(zobrazit/schovat)

18.10.2015HC PříbramHC PříbramTJ HC Jablonec nad NisouTJ HC Jablonec nad Nisou1:6(0:1 1:3 0:2)
KONEC
18.10.2015HC TáborHC TáborSC KolínSC Kolín6:5(0:0 3:1 2:4 - 1:0)
Po nájezdech
18.10.2015IHC PísekIHC PísekKLH Vajgar Jindřichův HradecKLH Vajgar Jindřichův Hradec1:2(0:1 1:0 0:1)
KONEC
18.10.2015HC PoděbradyHC PoděbradyHC ChrudimHC Chrudim2:4(1:0 1:2 0:2)
KONEC
18.10.2015SKLH Žďár nad SázavouSKLH Žďár nad SázavouHC KrkonošeHC Krkonoše2:1(0:0 0:0 2:1)