Krajská liga mužů: Základní část - 1. kolo

- Střely (na branku) -
2 Vyloučení 4
1 Branky v přesilovce 1
0 Branky v oslabení 1

V úvodu prvního zápasu soutěže byli aktivnější domácí hráči, přesto mohly do vedení jít Poděbrady. Ve 2. minutě najížděl sám na domácího brankáře Vašát, ale svůj únik neproměnil. První branku utkání vstřelil Mělník v 5. minutě. Hosté chybovali v rozehrávce na vlastní modré a domácí Kratochvíl po přesné přihrávce Ondry otevřel skóre. V další části třetiny se hra vyrovnala více slibných šancí měly Poděbrady, ale bez patřičného efektu.

cheaters caught why husband cheat read here

Ve druhé třetině byla hra vyrovnaná, pouze první pětka Mělníka působila Poděbradům velké problémy. Ve 28. minutě zvýšil náskok domácích Šubrt. Poté Poděbrady hrály dlouho v oslabení a tuto situaci nejdříve paradoxně využily pro svůj prospěch. Ve 33. minutě po chybě domácího brankáře vstřelil první branku Poděbrad ve vlastním oslabení Procházka I. a to ještě hosté špatně zakončili únik 2 -1.V čase 37:13 domácí svou pátou přesilovou hru využili. Po přihrávce Verneka se trefil Příhoda. V závěru třetiny mohl ještě po pěkné individuální akci snížit poděbradský Löffelmann, ale trefil pouze břevno domácí branky.

online unfaithful husbands dating for married

V poslední části hry se Poděbrady snažily zvrátit výsledek. Soupeře dokázali zatlačit před vlastní branku, ale nedařilo se vstřelit kontaktní branku. To se povedlo až v čase 52:44. V přesilové hře Pácal vystřelil od modré a puk propadl domácímu gólmanovi do branky. Tlak Poděbrad ještě vzrostl ale vyrovnávací branka nepřišla. V čase 55:12 si domácí trenér vzal oddechový čas. Domácí se tím vymanili z tlaku a své vítězství uhájili, V čase 59:57 pečetil výhru domácí Ondra.

wives cheat why do wife cheat link
wife cheaters will my wife cheat again link
mifeprex abortion pill how much does abortion cost read
website link is the abortion pill painful

Branky: 5. Kratochvíl (Ondra), 28. Šubrt (Havel), 38. Příhoda (Vernek), 60.Ondra (Krejsa) - 33. Procházka I., 53. Pácal (Malínský)