Krajská liga mužů: Základní část - 3. kolo

- Střely (na branku) -
7 Vyloučení 6
1 Branky v přesilovce 0
0 Branky v oslabení 0

Ve třetí minutě už šel domácí hráč na trestnou lavici, ale jeho spoluhráči svoji branku ubránili, a to i přesto, že na ledě byla silná první lajna v čele s Křesťanem. Ke slovu se po pár okamžicích dostali i domácí a Hegebart našel před brankou Ambroze, který otevřel skóre – 1:0. Rakovník výtečně bránil a ve 12. minutě přidal další branku. Tentokrát připravoval puk Kounovskému Ambroz – 2:0. Chvíli na to ale vyrobili domácí hrubku v rozehrávce, když mladík v domácím dresu chtěl vyvézt puk středem mezi dvěma šikovnými útočníky a samozřejmě se to nevyplatilo – 2:1. Do šatny se šlo s přáním vedení navýšit.

wives cheat read link
read here reasons people cheat website
my husband almost cheated on me link reasons why women cheat
mifeprex abortion pill how much does abortion cost read
read read here website
unfaithful wife online why do married men cheat on their wives

Na led vylezlo sebevědomé mužstvo, které využívalo i brejkové situace. Ve 28. minutě projel podél mantinelu skoro přes celé kluziště Klaus a nekompromisně udělal z beků diváky. Jeho sólu nechybělo ani přesné zakončení – 3:1. Další akce zasloužila potlesk. Vyskočil našel na středové čáře Kounovského, kterému poslal kotouč do jízdy. Druhý jmenovaný ukázal všem soupeřům záda a nabídnutou šanci proměnil – 4:1. Rádoby slušný náskok se chybou v útočném pásmu změnil v obavy. Následoval brejk a snížení na 4:2.

wifes that cheat women cheat husband women cheat

Třetí třetina patřila gólově hostům. Ze začátku mohl sice Ambroz, který jel sám na gólmana, dát pátý gól, ale nepodařilo se mu to. Když pak šel rakovnický hráč na dvě minuty ze hry, nasadil Královák svou zkušenou první pětku. Z nalité tvrdé přihrávky se hostující hráč nebál napálit puk z voleje. Bohužel domácí obránce místo aby stál a puku zabránil, tak nadskočil, čímž nepomohl ani Pospíšilovi, jenž nic neviděl – 4:3. Šanci na navýšení skóre a uklidnění krve ve všudypřítomných domácích žilách měl Kounovský, Hegebart i Gebhart, ale střelecký prach už domácím jaksi zvlhnul. Drama nastalo, když Bauer chtěl vyhodit puk a omylem trefil strop. Rakovničtí hráli poslední dvě minuty oslabení, ale ubránili se.