Krajská liga mužů - sezóna 2015/2016 - 20. kolo, utkání číslo: S1120

SK Černošice - HC Poděbrady
4 : 2

KONEC

30. LEDNA 2016   16:30    ZS Černošice POČET DIVÁKŮ: -

Poděbrady do zápasu vstoupily jako by jim o nic nešlo. Jejich hráči málo bruslili a puk na svých hokejkách nedokázali příliš dlouho udržet. Za celou třetinu dokázali vyslat na branku domácích pouze jednu střelu. Naopak domácí se celkem bez práce dostali do příjemného dvougólového vedení. Nejprve v 6 minutě vystihli špatné rozjetí přesilové hry Poděbrad a Sobotka po přihrávce Hofmeistera otevřel skóre utkání. V 15 minutě stejná dvojice využila zmatek před brankářem Králem ke vstřelení druhé branky.

V úvodu druhé třetiny hosté zabrali a odměnou jim byla první branka z hole Kubát, který dorazil puk do branky po akci Jelínka. Poděbrady měly ještě několik příležitostí, ale bezúspěšně. Naopak Černošice využily další laxní rozehrávku Poděbrad ve středním pásmu k navýšení skóre o dvě branky.

Když ve 43 minutě domácí prostřelili hostujícího Krále počtvrté bylo o osudu utkání rozhodnuto. Poděbrady nebyly schopny se dostat do nějakého souvislého tlaku a Černošice výrazně potrápit. Branka Pařeza v 58 minutě pouze kosmeticky upravila výsledek.

Výkon většiny hráčů je pro mne velikým zklamáním.

SK Černošice HC Poděbrady
Vývoj skóre 2:0,2:1,4:1
Branky 6. Sobotka (Hofmeister), 15. Sobotka (Hofmeister), 33. Hofmeister (Loskot), 43. Staněk (Ureš) 25. Kubát (Jelínek), 58. Pařez (Pozník)
Vyloučení: 8, navíc 1x 10 min. 10, navíc 2x 10 min.
Sestava

Krajská liga mužů - 20. kolo(zobrazit/schovat)

30.1.2016HC JeseniceHC JeseniceHC PříbramHC Příbram5:8(5:8 0:0 0:0)
KONEC
 HC Junior MělníkHC Junior MělníkSlavoj Velké PopoviceSlavoj Velké Popovice3:2(0:1 0:1 2:0 - 1:0)
Po nájezdech
 HK Králův DvůrHK Králův DvůrHK Lev SlanýHK Lev Slaný7:4(2:0 4:2 1:2)
KONEC
 BK Mladá Boleslav BBK Mladá Boleslav BHC Rytíři VlašimHC Rytíři Vlašim2:5(2:5 0:0 0:0)