Krajská liga mužů - sezóna 2015/2016 - 15. kolo, utkání číslo: S1087

Slavoj Velké Popovice - HC Poděbrady
4 : 2

KONEC

19. PROSINCE 2015   18:00    ZS Velké Popovice POČET DIVÁKŮ: -

Poděbrady odehrály na ledě Velkých Popovic, kde se jim dlouhodobě nedaří velmi dobrý zápas, přesto si ale tolik potřebné body domů nevezou. Hosté vstoupili do utkání s velkou chutí a byly rozhodně lepším týmem, ale své šance nevyužili. Tu největší měl Šafra, který po parádní přihrávce Procházky netrefil zcela odkrytou branku. Naopak domácí svou největší příležitost okamžitě proměnili. V 9. minutě dostal přihrávku mezi kruhy zcela volný Culka a bylo to 1:0. Krušné chvíle si Poděbrady připravily v závěru třetiny, když ve stejném okamžiku byli vyloučeni Jelínek a Chmelař. Domácí svou šanci do konce třetiny nevyužili.

V úvodu druhé části hry hosté přečkali ještě 90 sekund trvající přesilovou hru 5 na 3 a opět se pomalu dostávali do tempa. Popovice si žádný velký tlak nevytvářeli ale byly velmi nebezpečné z brejkových situací. Poděbrady je však všechny zvládly. Ve 33 minutě Pozník od modré prostřelil vše co měl před sebou, ale gól mu nebyl uznán, naopak byl vyloučen Skokan na faul v brankovišti.Poděbrady se zaslouženého vyrovnání dočkaly ve 37 minutě, když se přesně trefil Procházka.

V poslední části hry se opět odehrával vyrovnaný boj. Hosté strhli vedené na svou stranu v 51 minutě, když se od modré trefil Pánek. Bohužel v 56 minutě Popovice během 15 vteřin otočily zápas. Nejprve skákavý puk nezpracoval Pozník a domácí Lucker vyrovnal a o chvíli později po chybné rozehrávce ve vlastním pásmu otočil výsledek Vacek.V závěrečné power-play Poděbrad pečetil výsledek do prázdné branky Paris.

Troufám si říct, že jsme tentokrát byli lepším týmem, ale bohužel z Popovic opět odjíždíme s prázdnou.

Slavoj Velké Popovice HC Poděbrady
Vývoj skóre 1:0,1:2,4:2
Branky 9. Culka (Medřický), 56. Lucker (Culka), 56. Vacek (Chochola), 60. Paris (Medřický) 37. Procházka I. (Šafra), 51. Pánek (Šafra)
Vyloučení: 5 5
Sestava Král - Svoboda, Chmelař, Pozník, Malina, Buldra, Pánek, Hněvsa - Jelínek, Dvořák, Velechovský - Drahoňovský, Kubát, Malý - Šafra, Skokan, Procházka I.

Krajská liga mužů - 15. kolo(zobrazit/schovat)

19.12.2015HC Rytíři VlašimHC Rytíři VlašimHC JeseniceHC Jesenice5:0(3:0 2:0 0:0)
KONEC
20.12.2015HK Lev SlanýHK Lev SlanýHC RakovníkHC Rakovník3:8(1:1 0:5 2:2)
KONEC
19.12.2015Slavoj Velké PopoviceSlavoj Velké PopoviceHC PoděbradyHC Poděbrady4:2(1:0 0:1 3:1)
KONEC
19.12.2015HC PříbramHC PříbramSK ČernošiceSK Černošice3:4(3:3 0:0 0:1)
KONEC
19.12.2015HC Junior MělníkHC Junior MělníkHC Lev BenešovHC Lev Benešov3:4(2:2 1:2 0:0)
KONEC
19.12.2015HK Králův DvůrHK Králův DvůrBK Mladá Boleslav BBK Mladá Boleslav B7:2(2:1 1:0 4:1)
KONEC

Statistika vzájemních utkání

Statistika je evidována od sezony 2013/2014. Započítána jsou všechna odehraná mistrovská utkání.