Krajská liga mužů - sezóna 2015/2016 - 14. kolo, utkání číslo: S1082

HC Poděbrady - HC Příbram
6 : 4

KONEC

13. PROSINCE 2015   17:00    ZS Poděbrady POČET DIVÁKŮ: -

Poděbrady vstoupily do utkání se znalostí výsledků svých soupeřů a s vědomím, že si nemohou dovolit další domácí bodovou ztrátu. byly aktivní a hrály s velkou chutí. Odměnou jim byla vedou branka, když puk za příbramského gólmana dotlačil Malý. V polovině první třetiny připravili hosté domácím studenou sprchu v podobě dvou branek v rozmezí 30 vteřin. Poděbrady zbytek třetiny dohrály zakřiknutě se spoustou nepřesností.

Když ve 27. minutě druhé třetiny vstřelila Příbram třetí branku nevypadalo to s domácími moc dobře. Tentokrát ale domácí hokejisty gól nakopl a byl jich plný led. O minutu později po střele Hněvsy snížil Skokan. Domácí srovnali v přesilové hře ve 33. minutě, když se trefil Pozník. Hosté šli ještě naposledy do vedení v 37 minutě v početní výhodě , ale Poděbrady ještě do přestávky srovnaly skóre opět v přesilové hře po přesné střele Iva Procházky.

Jeden z rozhodujících okamžiků utkání přišle ve 48 minutě. Příbram dostala výhodu dvojnásobné přesilové hry, ale domácí ji velmi obětavě ubránili. V čase 54:45 se podruhé v zápase trefil Ivo Procházka. Pojistku Poděbrady přidaly v 58. minutě, když využily přesilovou hru 5 na 3. Poprvé se za Poděbrady trefil Jelínek.

Důležité domácí utkání jsme zvládli a neztratili kontakt s mužstvy před námi.

HC Poděbrady HC Příbram
Vývoj skóre 1:0,1:3,2:3,3:3,3:4,4:4,6:4
Branky 8. Malý (Pozník), 29. Skokan (Hněvsa), 33. Pozník (Procházka I.), 38. Procházka I. (Malina), 55. Procházka I. (Kubát), 58. Jelínek (Dvořák, Pozník) 11. Svoboda (Matouš), 12. Beneš (Polák), 28. Matouš (Šmejkal), 37. Svoboda (Hrala)
Vyloučení: 8, navíc 1x 10 min. 8, navíc 2x 10 min.
Sestava Král - Svoboda, Chmelař, Pozník, Malina, Pánek, Hněvsa, Buldra - Jelínek, Dvořák, Velechovský - Drahoňovský, Kubát, Malý -Šafra, Skokan, Procházka I.

Fotogalerie z utkání(počet fotografií: 42)

HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4HC Poděbrady - HC Příbram 6:4

Krajská liga mužů - 14. kolo(zobrazit/schovat)

12.12.2015HC JeseniceHC JeseniceBK Mladá Boleslav BBK Mladá Boleslav B6:3(3:1 1:2 2:0)
KONEC
12.12.2015HC Lev BenešovHC Lev BenešovHK Králův DvůrHK Králův Dvůr3:6(2:2 1:3 0:1)
KONEC
13.12.2015SK ČernošiceSK ČernošiceHC Junior MělníkHC Junior Mělník3:2(2:1 0:1 0:0 - 1:0)
Po nájezdech
13.12.2015HC PoděbradyHC PoděbradyHC PříbramHC Příbram6:4(1:2 3:2 2:0)
KONEC
13.12.2015HC RakovníkHC RakovníkSlavoj Velké PopoviceSlavoj Velké Popovice6:3(2:0 1:3 3:0)
KONEC
12.12.2015HC Rytíři VlašimHC Rytíři VlašimHK Lev SlanýHK Lev Slaný5:4(5:4 0:0 0:0)
KONEC

Statistika vzájemních utkání

Statistika je evidována od sezony 2013/2014. Započítána jsou všechna odehraná mistrovská utkání.