Krajská liga mužů - sezóna 2015/2016 - 9. kolo, utkání číslo: S1054

HC Poděbrady - SK Černošice
1 : 5

KONEC

8. LISTOPADU 2015   17:00    ZS Poděbrady POČET DIVÁKŮ: 130

Domácí chtěli poprvé v sezóně doma bodovat a tak do utkání vlétli s velkou chutí. Několikrát slibně ohrozili branku hostů, ale i ti byli při svých útocích velmi nebezpeční. Poděbrady šly do vedení v 17. minutě, když dokázaly využít přesilovou hru. Malínský nahodil puk, který do sítě před usměrnil Malý. Když už se zdálo, že domácí hokejisté těsný náskok do přestávky udrží, Loskot 15 vteřin před první sirénou srovnal skóre.

Ve druhé třetině se začali více prosazovat hosté a odměnou jim byl vedoucí gól z hole Staňka, který také padl v početní výhodě. do druhé přestávky se i díky výbornému Královi v brance stav neměnil.

V závěrečné třetině chtěli domácí s výsledkem něco udělat. V úvodu se jim dařilo dostat soupeře pod tlak, ale branku ve 47.munutě vstřelily Černošice zásluhou důrazného Šalamouna. Hosté v rozmezí dalších 4 minut vsítili 2 branky a zápas byl rozhodnut.

Hráli jsme s větší chutí než minule, ale to na výhru nemůže stačit. S jednou vstřelenou brankou na domácím ledě se dá vyhrát velmi těžko!

HC Poděbrady SK Černošice
Vývoj skóre 1:0,1:5
Branky 17. Malý (Malínský, Velechovský) 20. Loskot, 28. Staněk (Suchý), 48. Šalamoun (Mráz). 50. Urbančík (Šalamoun), 52. Staněk (Veselý)
Vyloučení: 4 5
Sestava Král (52. Benýr)) - Malínský, Cicvárek, Poláček, Malina. Pozník, Buldra, Chmelař - Velechovský, Kubát, Malý - Svoboda, Jelínek, Krumpholc - Šafra, Skokan, Procházka I.

Krajská liga mužů - 9. kolo(zobrazit/schovat)

7.11.2015HC PříbramHC PříbramHC JeseniceHC Jesenice3:4(0:0 1:1 2:2 - 0:1)
Po nájezdech
7.11.2015Slavoj Velké PopoviceSlavoj Velké PopoviceHC Junior MělníkHC Junior Mělník4:5(1:1 0:2 3:1 - 0:1)
8.11.2015HK Lev SlanýHK Lev SlanýHK Králův DvůrHK Králův Dvůr6:3(5:1 1:2 0:0)
KONEC
7.11.2015HC Rytíři VlašimHC Rytíři VlašimBK Mladá Boleslav BBK Mladá Boleslav B3:8(1:6 2:2 0:0)
KONEC
8.11.2015HC RakovníkHC RakovníkHC Lev BenešovHC Lev Benešov6:4(2:1 3:3 1:0)
KONEC
8.11.2015HC PoděbradyHC PoděbradySK ČernošiceSK Černošice1:5(1:1 0:1 0:3)
KONEC

Statistika vzájemních utkání

Statistika je evidována od sezony 2013/2014. Započítána jsou všechna odehraná mistrovská utkání.