Krajská liga mužů - sezóna 2015/2016 - 4. kolo, utkání číslo: S1021

HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice
0 : 3

KONEC

4. ŘÍJNA 2015   17:00    ZS Poděbrady POČET DIVÁKŮ: 110

Další utkání na domácím ledě se Poděbradům proti tradičně silným Popovicím nevyšlo a po nepřesvědčivém výkonu jsou stále bez bodu. Domácí hokejisté v úvodu byli chvíli před bankou hostů, ale brankově to vyjádřit nedokázali. Naopak hosté využili hned svou první přesilovou hru, když Mocek v 6. minutě nehodil puk před branku a ten se po tečích dostal až za záda brankáře Benýra. Další pohroma pro Poděbrady přišla v 10 minutě. Rozhodčí signalizoval vyloučení domácího celku a výhodu využil Braniš.

Ve druhé třetině Poděbrady ve 23. minutě špatně pokryly střední pásmo a Braniš vstřelil třetí gól Popovic. Domácí ohrožovali braku hostů jenom sporadicky a tak Popovice měly před třetí třetinou příjemný náskok 3:0

Poslední část hry už proběhla bez branek, Hosté si celkem pohodlně své vítězství pohlídali.

HC Poděbrady Slavoj Velké Popovice
Vývoj skóre 0:3
Branky 6. Mocek (Moravec), 10. Braniš (Culka), 23. Braniš (Medřický)
Vyloučení: 6 11, navíc 1x 10 min.
Lorenc (POP) 10 minut nesportovní chování
Sestava Benýr (23. Král) - Malínský, Krejčík, Buldra, Chmelař, Havelka, Malina - Drahoňovský,Kubát, Löffelmann - Velechovský, Skokan ,Šafra - Malý, Jelínek, Svoboda

Fotogalerie z utkání(počet fotografií: 43)

HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 0:3

Krajská liga mužů - 4. kolo(zobrazit/schovat)

3.10.2015HC JeseniceHC JeseniceHC Rytíři VlašimHC Rytíři Vlašim2:5(0:3 0:2 2:0)
KONEC
4.10.2015HC RakovníkHC RakovníkHK Lev SlanýHK Lev Slaný5:4(2:2 2:1 1:1)
KONEC
4.10.2015HC PoděbradyHC PoděbradySlavoj Velké PopoviceSlavoj Velké Popovice0:3(0:2 0:1 0:0)
KONEC
4.10.2015SK ČernošiceSK ČernošiceHC PříbramHC Příbram6:2(2:0 3:2 1:0)
KONEC
3.10.2015HC Lev BenešovHC Lev BenešovHC Junior MělníkHC Junior Mělník3:1(0:0 1:0 2:1)
KONEC
3.10.2015BK Mladá Boleslav BBK Mladá Boleslav BHK Králův DvůrHK Králův Dvůr3:5(1:1 1:2 1:2)
KONEC

Statistika vzájemních utkání

Statistika je evidována od sezony 2013/2014. Započítána jsou všechna odehraná mistrovská utkání.