Krajská liga mužů - sezóna 2015/2016 - 2. kolo, utkání číslo: S1010

HC Poděbrady - HC Junior Mělník
2 : 4

KONEC

20. ZÁŘÍ 2015   17:00    ZS Poděbrady POČET DIVÁKŮ: 105

Do utkání jsme nastoupili ve zbrusu nových dresech, ale vstup do zápasu nebyl dobrý. Hned v první minutě se Mělník dostal do našeho pásma a zle nám tam zatápěl. V další části první třetiny byli lepší hosté a byli odměněni dvěma brankami. Nejprve v 16. minutě Chmelař nepochopitelně nahrával přes brankoviště Procházkovi s Šubrt dal pohodlně první gól. V závěru třetiny jsme před brankou nepohlídali Příhodu a inkasovali 17 vteřin před sirénou podruhé.

Pokud někdo očekával, že domácí do druhé části hry vlétnou s cílem otočit výsledek, šeredně se mýlil. Většina této periody se byla nezáživná, bez branek a odehrávala se v obranném pásmu Poděbrad.

Když ve 42.minutě Příhoda zvýšil na 3:0, zdálo se být o osudu utkání jasno. My jsme se ale nevzdali. Ve 47. minutě jsme využili přesilovou hru, když střelu Svobody tečoval do sítě Malina. O minutu později Velechovský zužitkoval přihrávku Šafry a bylo to o gól. Tato branka nás nakopla a hnali jsme se za vyrovnáním, ale kýženou branku jsme vstřelit nedokázali. Naopak hostující Příhoda střelou do prázdné brány pečetil svůj hattrick.

HC Poděbrady HC Junior Mělník
Vývoj skóre 0:3,2:3,2:4
Branky 47. Malina (Svoboda, Jelínek), 48. Velechovský (Šafra, Skokan) 14. Šubrt (Fedymycz), 20. Příhoda (Fedymycz, Nesládek), 42. Příhoda (Havel), 60. Příhoda
Vyloučení: 6 5
Sestava

Fotogalerie z utkání(počet fotografií: 51)

HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4

Krajská liga mužů - 2. kolo(zobrazit/schovat)

19.9.2015HC JeseniceHC JeseniceHK Lev SlanýHK Lev Slaný5:4(1:2 2:2 2:0)
KONEC
19.9.2015HC Rytíři VlašimHC Rytíři VlašimSlavoj Velké PopoviceSlavoj Velké Popovice4:3(1:2 1:1 1:0 - 1:0)
Po nájezdech
20.9.2015HC RakovníkHC RakovníkHC PříbramHC Příbram2:3(0:1 2:1 0:1)
KONEC
20.9.2015HC PoděbradyHC PoděbradyHC Junior MělníkHC Junior Mělník2:4(0:2 0:0 2:2)
KONEC
20.9.2015SK ČernošiceSK ČernošiceHK Králův DvůrHK Králův Dvůr8:1(3:1 1:0 4:0)
KONEC
19.9.2015HC Lev BenešovHC Lev BenešovBK Mladá Boleslav BBK Mladá Boleslav B4:3(2:1 1:1 0:1 - 1:0)

Statistika vzájemních utkání

Statistika je evidována od sezony 2013/2014. Započítána jsou všechna odehraná mistrovská utkání.