550: HC Poděbrady - SK Černošice

ZS Poděbrady - 17.11.2014 10:00

Krajská liga dorostu: Základní část - 13. kolo

SK Černošice

Do dalšího domácího zápasu, jsme tentokrát nastoupili soustředěně s jasným cílem získat další 3 body. V první třetině jsme soupeře jasně přehrávali a získali slušný čtyřbrankový náskok. Ve druhé části jsme i vinou snadného vedení polevili, přesto ale rozdíl branek zůstal stejný. V poslední části jsme přidali ještě 3 góly a zápas pohodlně dovedli k jasnému vítězství. V dnešním utkání jsme podali velmi sympatický výkon, kluci se snažili plnit nové věci v naší hře, které jsme začali trénovat. Věřím , že zjistili, ž fungují a budeme je v dalších trénincích a zápasech dále rozvíjet. Třeba to řeknou i svým starším kamarádům, kteří tomu tak úplně nevěří.......:-)

website open will my husband cheat
click when your husband cheats i want an affair
why do women cheat with married men my husband cheated with a man I cheated on my girlfriend
redirect will my wife cheat again what to do when husband cheats
website open husband cheated

Branky: 3. Volejník ( Kubát A.), 9. Vrbenský (Kubát A., Nedbalý), 11. Nedbalý (Vrbenský, Tománek ), 16. Forman (Toupal P.), 23. Tománek (Toupal P.), 42. Volejník, 47. Drobný (Kosinka), 55. Kosinka (Volejník) -

Bašta - Tománek, Drobný, Kubát A., Baumgartner - Toupal D., Kubát M., Volejník - Nedbalý, Kosinka, Vrbenský - Toupal P., Forman, Zmeškal
Sestava SK Černošice