Krajská liga mužů - sezóna 2014/2015 - 4. kolo, utkání číslo: 20

HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice
5 : 2

KONEC

5. ŘÍJNA 2014   17:00    ZS Poděbrady POČET DIVÁKŮ: -

Vstup do druhého domácího utkání se Poděbradům vydařil. Již ve druhé minutě hostující obrana namazala Svobodovi a ten poslal Poděbrady snadno do vedení. Ty branka povzbudila a Popovice to neměly lehké. Domácí hokejisté byli všude o krok dříve a hráli s velkou chutí. V 11 minutě centr prvního útoku Kubát po přihrávce svých křídel Drahoňovského a Löffelmanna prostřelil hostujícího brankáře podruhé. Tento výsledek vydržel i do první přestávky.

website why do wife cheat website

V úvodu druhé části hry měly Popovice výhodu přesilové hry a kontaktním gólem se mohly vrátit do zápasu, ale domácí hokejisté oslabení bez větších problémů přečkali. Rozhodující moment utkání přišel ve 24 minutě, když dostaly Poděbrady výhodu dvojnásobné přesilové hry. A naložily s ní velmi dobře v čase 23:58 domácí hokejisté vyšachovali popovickou obranu a Malínský přesně zavěsil. V následné, již klasické početní výhodě se tentokrát po spolupráci třetí pětky trefil opět Malínský. Zápas mohl definitivně rozhodnout ve 30 minutě Šebesta, který usměrnil do branky Buldrovu střelu, ale hlavní rozhodčí jej nepochopitelně vyloučil za sekání. Ve 38 minutě ale Skokan popáté skóroval a o osudu zápasu bylo takřka rozhodnuto.

unfaithful wife online why do married men cheat on their wives

V poslední třetině chtěly Poděbrady již jen v klidu dohrát rozehraný zápas. Dvěma hrubkami ale nabídly soupeři zkorigování výsledku. Nejprve se ve 47 minutě trefil Vacek a stejný hráč skóroval i v 55 minutě. Žádné další drama ale domácí nepřipustili.

website open will my husband cheat
women who cheat with married men go online
read read here website

V zápase jsme podali velmi dobrý a poctivý výkon a po zásluze jsme získali první tři body v Poděbradech

redirect why do people cheat dating a married man
why do women cheat with married men my husband cheated with a man I cheated on my girlfriend
wife cheaters looking to cheat link
online link generic viagra rx
boyfriend cheated on me husbands who cheat read here
redirect read here infidelity signs
best android monitoring software best spy phone android spy tools
Branky 2. Svoboda, 11. Kubát (Löffelmann, Drahoňovský), 24. Malínský (Löffelmann, Šebesta), 26. Malínský (Pozník, Pácal), 38. Skokan (Šebesta, Svoboda) 47. Vacek (Kastner), 55. Vacek (Chochola)
Vyloučení: 8 5, navíc 1x 10 min.
Farář (POP) 10+OK
Sestava Král - Malínský, Malina, Buldra, Havelka, Pozník - Drahoňovský, Kubát, Löffelmann - Skokan, Šebesta, Svoboda - Pácal, Malý, Procházka I.

Fotogalerie z utkání(počet fotografií: 44)

HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice 5:2

Krajská liga mužů - 4. kolo(zobrazit/schovat)

5.10.2014HC Junior MělníkHC Junior MělníkHC Lev BenešovHC Lev Benešov11:2(5:0 4:1 2:1)
KONEC
5.10.2014HC PoděbradyHC PoděbradySlavoj Velké PopoviceSlavoj Velké Popovice5:2(2:0 3:0 0:2)
KONEC
5.10.2014HC RakovníkHC RakovníkHK Lev SlanýHK Lev Slaný6:2(0:1 4:1 2:0)
KONEC
4.10.2014HC Rytíři VlašimHC Rytíři VlašimSK ČernošiceSK Černošice3:4(2:0 1:0 0:4)
KONEC
4.10.2014HC JeseniceHC JeseniceHK Kralupy nad VltavouHK Kralupy nad Vltavou4:3(1:1 2:1 0:1 - 1:0)
Po nájezdech
4.10.2014HC PříbramHC PříbramBK Mladá Boleslav BBK Mladá Boleslav B5:3(1:1 3:1 1:1)
KONEC

Statistika vzájemních utkání

Statistika je evidována od sezony 2013/2014. Započítána jsou všechna odehraná mistrovská utkání.