Skip Navigation Links

Tipovačka HC Poděbrady

Tipněte si a vyhrajte dva lístky na mistrovské utkání HC Poděbrady v Krajské lize mužů!

4. kolo tipovačky
věk střelcedo 13.10.2018 17:00

Tipněte si věk posledního střelce branky - tedy hráče, který vstřelí poslední branku utkání v pátém kole Krajské ligy mužů mezi HC Poděbrady a HK Kralupy nad Vltavou. Pokud budou utkání rozhodovat samostatné nájezdy, jako poslední střelec je brán autor vítězného nájezdu uvedený v zápise o utkání.
Svůj tip pište do komentářů na facebookovém profilu HC Poděbrady do začátku utkání, tedy do soboty 13. října 2019 do 17:00.

Na tři výherce čekají dva lístky na utkání HC Poděbrady - BK Mladá Boleslav "B" (27. října 2018).

Tipovat můžete zde!

3. kolo tipovačky
součet čísel dresů střelců branekdo 29.09.2018 17:00

Tipněte si součet čísel dresů hráčů, kteří se zapíší do statistik utkání jako střelci branek ve třetím kole Krajské ligy mužů mezi HC Poděbrady a Hokejovým klubem Čáslav. Pokud jeden hráč střelí více branek, započítává se číslo jeho dresu pouze jednou.
Svůj tip pište do komentářů na facebookovém profilu HC Poděbrady do začátku utkání, tedy do soboty 29. září 2019 do 17:00.

Na tři výherce čekají dva lístky na utkání HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou (13. října 2018).

Tipovat můžete zde!

Správný tip: 140 (11 Příhoda - 89 Sladký, 7 Pipek, 13 Křišťan, 20 Ježek)
Výherci 3. kola: Martin Pánek 96, David Pazderka 199, Tomáš Luxemburk 40. Vstupenky budou připraveny na jejich jména na pokladně před utkáním HC Poděbrady - HK Kralupy nad Vltavou.

2. kolo tipovačky
součet trestných minutdo 15.09.2018 17:00

Tipněte si součet trestných minut, které budou uděleny v prvním kole Krajské ligy mužů mezi HC Poděbrady a HC Rytíři Vlašim. Započítávají se veškeré tresty, které v utkání padnou, včetně vyšších a osobních (např. osobní trest OT je 10 min., osobní trest do konce utkání 20 min. apod.)
Svůj tip pište do komentářů na facebookovém profilu HC Poděbrady do začátku utkání, tedy do soboty 15. září 2019 do 17:00.

Na tři výherce čekají dva lístky na utkání HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav (29. září 2018).

Tipování probíhalo zde!

Správný tip: 26 (v utkání byl udělen 13x dvouminutový trest)
Výherci 2. kola: Vlasta Černý 24, Tomáš Luxemburk 22, Milan Nečas 22. Vstupenky budou připraveny na jejich jména na pokladně před utkáním HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav.

1. kolo tipovačky
čas první brankydo 08.09.2018 17:00

Tipněte si čas, ve kterém padne první branka posledního domácího přípravného utkání a-týmu proti celku HC Jičín. Svůj tip pište do komentářů na facebookovém profilu HC Poděbrady do začátku utkání, tedy do soboty 08. září 2019 do 17:00. Čas pište v minutách od začátku utkání, tedy např. pro polovinu utkání pište čas 30:00.

Na tři výherce čekají dva lístky na utkání HC Poděbrady - HC Rytíři Vlašim (15. září 2018).

Tipování probíhalo zde!

Správný tip: 04:24 (branku vstřelil Jičín)
Výherci 1. kola: David Pazderka 3:00, Tomáš Luxemburk 06:00, Roman Jelinek 06:23. Vstupenky budou připraveny na jejich jména na pokladně před utkáním HC Poděbrady - HC Rytíři Vlašim.

Pravidla a podmínky tipovačky

1. Provozovatelem soutěže je Hockey Club Poděbrady s.r.o., se sídlem Poděbrady III, Na Skupici 614/31.
  2. Soutěž probíhá na facebookovém profilu HC Poděbrady (www.facebook.com/HCPDY.CZ) od 09. září 2018 do konce základní části 10 února 2019 a obsahuje celkem 22 soutěžních kol.
  3. Každé soutěžní kolo probíhá od jeho vyhlášení po začátek utkání, které je předmětem soutěžního kola.
  4. Soutěžící napíše svůj tip do komentáře. Každý může v daném kole tipovat pouze jednou, pokud soutěžící vloží více tipů, je platný první z nich.
  5. Tři soutěžící, kteří se nejvíce svým tipem přiblíží správné odpovědi, získají 2 vstupenky na následující domácí utkání A-týmu. V případě shody více soutěžících bude rozhodující čas vloženého komentáře (dříve zadaný tip vítězí).
  6. Vítězové budou uveřejněny na webových stránkách klubu a jeho facebookovém profilu. Vstupenky na utkání budou připraveny k vyzvednutí na pokladně zimního stadionu.
  7. Každý soutěžící souhlasí s tím, aby jeho jméno a příjmení bylo uvedeno ve zmíněných médiích.